Reference

Jelikož pracujeme v oboru, kde soukromí a utajení veškerých informací o klientech, je základním předpokladem, není bohužel možno veřejně publikovat seznam instalací a kontaktů na tyto klienty.

Výbornou a veřejnou referencí naší firmy je však opakovaně získané ocenění udělené přímo společností JABLOTRON za "nejvychytanější" instalaci napříč všemi instalacemi a montážními firmami - za rok 2017 (1.místo) a za rok 2015 (2. místo)!! I to je důkazem toho, že ke každé jednotlivé instalaci přistupujeme s osobním přístupem, promýšlíme i děláme vše do posledního možného detailu, přitom za srovnatelné ceny běžných instalací.


Kapka naděje​​​​​​​​​Jsme partnerem Nadačního fondu Kapka naděje

Na přelomu roku 2018/2019 jsme se stali partnerem Nadačního fondu Kapka naděje v rámci projektu O Kapku lepší Vánoce, který byl realizován pod záštitou společnosti Jablotron. Celkem se darovalo 545 750 Kč na přístrojové vybavení, psychosociální péči a vědecké aktivity. Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit, pomoci nemocným v nelehké životní situaci a zažít tak to pravé kouzlo Vánoc.